امروز: شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰ - - Saturday, 4 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
گفتگو قطعا قيمت ها به قبل باز نمي گردد
گفتگو قطعا قيمت ها به قبل باز نمي گردد
خبرگزاري آريا-عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي در خصوص بازگشت قيمت مسکن به روال سابق خود گفت: قطعا قيمت ها به قبل باز نمي گردد.دکتر خورشيدي عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري آريا در خصوص افزايش قيمت مسکن گفت: مسکن نوعي دارايي است، همانطور که ارز يا سکه […]

گفتگو قطعا قيمت ها به قبل باز نمي گردد

خبرگزاري آريا-عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي در خصوص بازگشت قيمت مسکن به روال سابق خود گفت: قطعا قيمت ها به قبل باز نمي گردد.
دکتر خورشيدي عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري آريا در خصوص افزايش قيمت مسکن گفت: مسکن نوعي دارايي است، همانطور که ارز يا سکه و… نوعي دارايي است که اگر فرآيند افزايش دارايي را ميخواهي انتخاب کني، براي اين کار بايد بداني که کدام جنس را انتخاب کنب تا سود کني و اما فرآيند ديگري اين است که وضعيت کلي دارايي تغييري نکرده در حقيقت اموال خود را ميخواهي عوض کني مثلا مسکن خود را بفروشي و به دلار تبديل کنيم.
دکتر خورشيدي گفت: دلار بخشي از دارايي مردم است و دلار نوعي دارايي است که تعيين کننده ي ارزش دارايي هاي ديگر است يعني وقتي دلار گران شود به اين معناست که دارايي هاي ديگر به نسبت رو به گراني هست و جايگاه خود را دارايي هاي ديگر از دست مي دهند و ارزش گذاري مجدد دارايي ها هم تاثير گزار است يعني فردي مي گويد من در فلان زمان خانه خود را مي فروختم فلان مقدار دلار در اختيار من قرار مي دادند و الان بايد دوباره ارزش گذاري شود تا معامله انجام شود.
عضو هيئت علمي دانشگاه شهيد بهشتي در خصوص بازگشت قيمت مسکن به روال سابق خود گفت: قطعا قيمت ها به قبل باز نمي گردد. اصولا افزايش قيمت ها به خصوص افزايش قيمت ها در مسکن برگشت ناپذير است. قطعا اگر قيمت مسکن بخواهد رو به پايين برود حتما با کندي حرکت ميکند و مقدار کمي به از قيمت ها کاسته مي شود و بعد از آن هم قيمت ها ثابت مي شود. البته حرف من به اين معنا نيست که اصلا افت در قيمت مسکن نداشته ايم بلکه باتوجه به تجربه هاي سال هاي گذشته شاهد افت قيمت مسکن بوديم اما به آن صورتي که افزايش يافته بود از قيمت ها کاسته نشد. ضمنا افت قيمت ها هميشه پايدار نبوده است.

خبر جدید  فولاد مبارکه بیش از ۴ برابر میانگین بازار سرمایۀ کشور بازدهی داشته است
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب