امروز: دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰ - - Monday, 29 November , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
يام وزير صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روز مهندس
يام وزير صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روز مهندس
خبرگزاري آريا-پوزير صنعت، معدن و تجارت به مناسبت ۵ اسفند روز ملي مهندسي در پيامي ضمن گراميداشت اين روز، از مهندسان کشور تقدير کرد.به گزارش خبرگزاري آريا، متن پيام به اين شرح است:بسم الله الرحمن الرحيمپنجم اسفندماه در تقويم ايران اسلامي، بزرگداشت روز دانشمند بزرگ ايراني خواجه نصيرالدين طوسي، “روز ملي مهندسي” نامگذاري شده است.هندسه […]

يام وزير صنعت، معدن و تجارت به مناسبت روز مهندس

خبرگزاري آريا-پوزير صنعت، معدن و تجارت به مناسبت ۵ اسفند روز ملي مهندسي در پيامي ضمن گراميداشت اين روز، از مهندسان کشور تقدير کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا، متن پيام به اين شرح است:
بسم الله الرحمن الرحيم
پنجم اسفندماه در تقويم ايران اسلامي، بزرگداشت روز دانشمند بزرگ ايراني خواجه نصيرالدين طوسي، “روز ملي مهندسي” نامگذاري شده است.
هندسه نظام هستي با ذهن خلاق و انديشه والاي مهندسين کشف و در يافتن روابط منطقي و ايجاد سازه‌هاي پايدار و با ثبات و بکارگيري شيوه‌هاي نو و گشودن راه‌هايي براي توسعه جامعه تجلي مي‌يابد.
مهندس تداعي کننده خلاقيت، نوآوري، حرکت، توسعه و پيشرفت است و روز مهندس بهانه‌اي است با هدف الگوسازي از انديشه سترگ مهندسي ايران زمين براي آينده سازان اين مرزو بوم تا با تکيه بر همت والاي خويش و بهره گيري از علم و دانش بومي، حفظ و اعتلاي ميراث نياکان خود را رقم زنند.
جمهوري اسلامي ايران مفتخر است چهارمين کشور تربيت کننده مهندس در جهان است و جاي بسي افتخار است که مهندسان حوزه صنعت و معدن که خاک و سنگ را به عمل کيميا مي‌کنند، با تکيه بر عزم و اراده والاي خود عليرغم تمامي مشکلات پيش رو توانسته اند جايگاهي ارزشمند در مسير توسعه پايدار کشور براي خود کسب کنند.
مهندساني که در پرتو مديريت جهادي و بي اعتنا به تحريم‌هاي تکراري بيگانگان، دانش، مهارت و توان فني خود را در راه اعتلاي ايران اسلامي به منصه ظهور رساندند.
در اين روز ارزشمند سعادت ايران و سر بلندي براي مهندسان عزيز و پيشرفت روز افزون براي کشورعزيزمان و نيک بختي براي همگان را آرزومندم.
از خداوند متعال مي‌خواهم که با همت والاي مهندسان کشور به خصوص مهندسين صنايع و معادن براي تحقق چشم انداز پيش روي حوزه صنعت و معدن گام‌هاي استواري برداريم.

خبر جدید  بیله سوار رتبه اول طرح کار ورزی استان اردبیل را کسب کرد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب