امروز: شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰ - - Saturday, 4 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
همکاري سايپا و سيتروئن روند صادرات را بهبود مي بخشد
همکاري سايپا و سيتروئن روند صادرات را بهبود مي بخشد
خبرگزاري آريا – نماينده مردم اهواز در مجلس شواري اسلامي گفت: سايپا سيتروئن در توسعه صنعت داخلي و افزايش صادرات به بازارهاي منطقه اي چشم انداز روشني دارد. به گزارش سايپا نيوز؛ در سيزدهمين نمايشگاه خودرو استان خوزستان علي ساري نماينده مجلس شوراي اسلامي و عضو کميسيون اجتماعي مجلس در حاشيه بازديد از غرفه سايپا […]

همکاري سايپا و سيتروئن روند صادرات را بهبود مي بخشد

خبرگزاري آريا – نماينده مردم اهواز در مجلس شواري اسلامي گفت: سايپا سيتروئن در توسعه صنعت داخلي و افزايش صادرات به بازارهاي منطقه اي چشم انداز روشني دارد.

به گزارش سايپا نيوز؛ در سيزدهمين نمايشگاه خودرو استان خوزستان علي ساري نماينده مجلس شوراي اسلامي و عضو کميسيون اجتماعي مجلس در حاشيه بازديد از غرفه سايپا گفت: گروه سايپا در چند‌ سال اخير در زمينه توسعه محصول و افزايش توليد کارنامه درخشاني به جاي گذاشته است.
وي همکاري مشترک سايپا و سيتروئن را يکي ديگر از موفقيت هاي گروه سايپا دانست که در عرصه همکاري با خودرو سازان خارجي بعد از برجام رخ داد.
نماينده مردم اهواز در مجلس شوراي اسلامي گفت: گروه سايپا علاوه بر توليد محصولات مشترک با برندهاي مطرح جهاني، گام بزرگي در طراحي و توليد خودروهايي بر پايه توان دانش فني متخصصان داخلي برداشته است.
ساري اظهار کرد: يکي از ويژگي هاي مطرح محصولات گروه سايپا بروز بودن آن است به نحوي که در بحث ظاهر خودرو، امکانات رفاهي و داشتن استاندارهاي بين المللي در حد قابل قبولي قرار دارد.
وي گفت: محصولات گروه سايپا به لحاظ راندمان و کاهش مصرف سوخت در ميان خودروهاي اقتصادي در سطح بالايي از توانمندي قرار دارند‌.
عضو کميسيون اجتماعي مجلس شوراي اسلامي گفت: محصولات متنوع و جديد در غرفه سايپا بيانگر رشد و توسعه صنعت خودرو سازي در کشور است که اميدواريم شاهد حضور پررنگتر صنعت خودرو سازي کشور در بازارهاي جهاني و منطقه اي باشيم.
وي خاطر نشان کرد: بازديد مسئولين از چنين نمايشگاه هايي مي تواند در تصميم گيري و تصميم سازي هاي مهم در عرصه صنعت تاثير گذار باشد.
وي صنعت خودرو سازي کشور را صنعتي پيشرو و موفق در کشور دانست و گفت: توجه به توسعه محصول، طراحي هاي ظاهري و کاهش مصرف سوخت مي تواند باعث ايحاد تحول در صنعت خودرو سازي داخلي شود.
وي همکاري گروه سايپا با شرکت سيتروئن را موفق ارزيابي کرد و گفت: هموطنان از محصولات شرکت سيتروئن ذهنيت بسيار خوبي دارند و مطمئنا همکاري سايپا با چنين شرکت مطرح و خوشنام جهاني موفقيت هاي مهمي در عرصه بازار داخلي و منطقه اي براي گروه سايپا به همراه خواهد داشت.

خبر جدید  خط تولید موتورهای مغناطیس دائم در اصفهان راه اندازی شد

آدرس کانال خبري سايپا نيوز: telegram.me/saipanews_com
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب