امروز: شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰ - - Saturday, 4 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
معرفي معاون جديد آب و آبفاي وزارت نيرو معرفي شد
معرفي معاون جديد آب و آبفاي وزارت نيرو معرفي شد
خبرگزاري آريا-وزير نيرو با صدور حکمي معاون جديد آب و آبفاي وزارت نيرو را معرفي کرد.به گزارش خبرگزاري آريا،­ ­رضا اردکانيان­ با قدرداني­­­­ از خدمات رحيم ميداني معاون سابق آب وآبفا، با صدور حکمي عباس سروش را به عنوان معاون جديد آب و آبفاي وزارت نيرو منصوب کرد.در ­حکم وزير نيرو آمده است؛با عنايت به […]

معرفي معاون جديد آب و آبفاي وزارت نيرو معرفي شد

خبرگزاري آريا-وزير نيرو با صدور حکمي معاون جديد آب و آبفاي وزارت نيرو را معرفي کرد.
به گزارش خبرگزاري آريا،­ ­رضا اردکانيان­ با قدرداني­­­­ از خدمات رحيم ميداني معاون سابق آب وآبفا، با صدور حکمي عباس سروش را به عنوان معاون جديد آب و آبفاي وزارت نيرو منصوب کرد.
در ­حکم وزير نيرو آمده است؛
با عنايت به مراتب تعهد، شايستگي و سوابق ارزشمند جنابعالي، به موجب اين حکم به عنوان معاون آب و آبفا وزارت نيرو منصوب مي‌شويد.
انتظار مي‌رود با همکاري ساير معاونين، مديران عامل شرکت‌هاي مادر تخصصي، مديران ذيربط و جلب مشارکت همه­­ذينفعان صنعت آب و فاضلاب در چارچوب برنامه‌هاي وزير نيرو در حوزه آب و پساب در دولت دوازدهم، تقديمي به مجلس شوراي اسلامي، نسبت به تحقق کامل برنامه‌هاي تحت مديريت با تأکيد بر اولويت‌هاي عمومي و تخصصي مندرج در پيوست اين حکم در راستاي پايداري فني، اقتصادي و زيست محيطي آب کشور اهتمام ويژه به عمل آوريد.
مسئوليت معاون حقوقي، پشتيباني و مجلس وزير نيرو تمديد شد
وزير نيرو در حکم جداگانه اي رضا انجم شعاع­­ معاون حقوقي، پشتيباني و مجلس وزارت نيرو را در سمت خود ابقا کرد.
در حکم انتصاب جديد معاونت حقوقي آمده است:
جناب آقاي رضا انجم شعاع، با عنايت به مراتب تعهد، شايستگي و سوابق ارزشمند جنابعالي، به موجب اين حکم به عنوان معاون حقوقي، پشتيباني و مجلس وزارت نيرو منصوب مي‌شويد.
انتظار مي‌رود با همکاري ساير معاونين، مديران عامل شرکت‌هاي مادر تخصصي، مديران ذيربط و جلب مشارکت کليه همکاران، در انجام وظايف و تحقق اهداف و برنامه‌هاي وزارت نيرو در دولت دوازدهم، تقديمي به مجلس شوراي اسلامي، با تأکيد بر اولويت‌هاي عمومي و تخصصي مندرج در پيوست اين حکم اهتمام ورزيد. ­
­اردکانيان همچنين در حکم ديگري علي اصغر­­ميرزايي را به عنوان مشاور وزير در امورپيگيري هاي ويژه ­منصوب کرد.

خبر جدید  طرح هادی 573 روستای آذربایجان غربی اجرایی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب