امروز: یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰ - - Sunday, 28 November , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
قيمت نفت ايران به زير ۶۵ دلار براي هر بشکه رسيد
قيمت نفت ايران به زير ۶۵ دلار براي هر بشکه رسيد
خبرگزاري آريا-کاهش قيمت نفت که از روزهاي نخست ماه فوريه آغاز شده بود در اين ماه ادامه يافت و قيمت نفت ايران نيز بيش از سه دلار براي هر بشکه کاهش يافت.به گزارش خبرگزاري آريا، ميانگين قيمت نفت خام سبک ايران در هفته منتهي به ۹ فوريه (جمعه، ۲۰ بهمن‌ماه) با سه دلار و ۱۸ […]

قيمت نفت ايران به زير 65 دلار براي هر بشکه رسيد

خبرگزاري آريا-کاهش قيمت نفت که از روزهاي نخست ماه فوريه آغاز شده بود در اين ماه ادامه يافت و قيمت نفت ايران نيز بيش از سه دلار براي هر بشکه کاهش يافت.
به گزارش خبرگزاري آريا، ميانگين قيمت نفت خام سبک ايران در هفته منتهي به ۹ فوريه (جمعه، ۲۰ بهمن‌ماه) با سه دلار و ۱۸ سنت کاهش به ۶۳ دلار و ۱۴ سنت براي هر بشکه رسيد. ميانگين قيمت نفت خام ايران از ابتداي سال ۲۰۱۸ تاکنون، ۶۷ دلار و ۲۷ سنت براي هر بشکه بوده است.به گزارش خبرگزاري صداوسيما، ميانگين قيمت نفت خام سبک ايران در هفته منتهي به ۹ فوريه (جمعه، ۲۰ بهمن‌ماه) با سه دلار و ۱۸ سنت کاهش به ۶۳ دلار و ۱۴ سنت براي هر بشکه رسيد. ميانگين قيمت نفت خام ايران از ابتداي سال ۲۰۱۸ تاکنون، ۶۷ دلار و ۲۷ سنت براي هر بشکه بوده است.
ميانگين قيمت نفت خام سنگين ايران در دوره مورد بررسي سه دلار و ۳۰ سنت براي هر بشکه کاهش يافت و به ۶۲ دلار و ۸۰ سنت براي هر بشکه رسيد. ميانگين قيمت نفت خام سنگين ايران نيز از ابتداي امسال تاکنون ۶۵ دلار و ۳۳ سنت براي هر بشکه بوده است.
ميانگين قيمت سبد نفتي اوپک نيز در هفته منتهي به ۹ فوريه، به ۶۳ دلار و ۸۱ سنت رسيد که نسبت به هفته گذشته، سه دلار و ۶ سنت کاهش نشان مي‌دهد.
ميانگين قيمت نفت خام شاخص دبليوتي‌آي در هفته منتهي به دوره مورد بررسي، سه دلار و ۲۷ سنت کاهش يافت و به ۶۱ دلار و ۹۴ سنت براي هر بشکه رسيد. در هفته مورد بررسي، قيمت نفت خام شاخص برنت با ۲ دلار و ۷۲ سنت کاهش، بشکه‌اي ۶۵ دلار و ۳۶ سنت معامله شد.
ميانگين قيمت نفت خام شاخص‌هاي دوبي و عمان نيز در دوره مورد بررسي به ترتيب سه دلار و ۲۵ و ۳ دلار و ۱۵ سنت براي هر بشکه کاهش يافت و هر بشکه ۶۳ دلار و ۳۴ سنت و ۶۳ دلار و ۶۴ سنت معامله شد.بر اساس گزارش اداره اطلاعات انرژي آمريکا (EIA)، توليد نفت خام اين کشور در هفته گذشته با ۳۰۰ هزار بشکه در روز افزايش به ۱۰ ميليون بشکه رسيد.
همچنين اداره اطلاعات انرژي آمريکا اعلام کرده است که ذخيره‌سازي نفت خام اين کشور در هفته منتهي به دوم فوريه ۲۰۱۷، با يک ميليون و ۹۰۰ هزار بشکه افزايش به ۴۲۰ ميليون و ۲۵۰ هزار بشکه رسيد.

خبر جدید  افزایش قیمت فولاد ریشه در ۲ سال قبل دارد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب