امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰ - - Wednesday, 1 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فروش ۵۰ درصد اوراق مرابحه ۷ ميليارد ريالي ايران خودرو
فروش ۵۰ درصد اوراق مرابحه ۷ ميليارد ريالي ايران خودرو
در زمان کمتر از ۱۵ دقيقه در تالار شيشه اي بورس محقق شد: خبرگزاري آريا – نيمي از اوراق مرابحه ۷ ميليارد ريالي ايران خودرو که بزرگترين تامين مالي بخش خصوصي در بازار سرمايه به شمار مي رود، در نخستين دقايق پذيره نويسي و در زمان کمتر از ۱۵ دقيقه در تالار بورس به فروش […]


در زمان کمتر از ۱۵ دقيقه در تالار شيشه اي بورس محقق شد:

فروش 50 درصد اوراق مرابحه 7 ميليارد ريالي ايران خودرو

خبرگزاري آريا – نيمي از اوراق مرابحه ۷ ميليارد ريالي ايران خودرو که بزرگترين تامين مالي بخش خصوصي در بازار سرمايه به شمار مي رود، در نخستين دقايق پذيره نويسي و در زمان کمتر از ۱۵ دقيقه در تالار بورس به فروش رسيد.
به گزارش ايکوپرس، ابوالفضل اسماعيل زاده ، معاون مالي گروه صنعتي ايران خودرو همزمان با انتشار اوراق صکوک مرابحه بر لزوم طراحي و انتشار اوراق متناسب با شرايط و نياز خودروسازان تاکيد کرد و گفت: با انتشار اوراق مناسب تر، خودروسازان مي توانند حضور جدي تر و موثرتري در بازار سرمايه داشته باشند.
ابوالفضل اسماعيل زاده بر ساير عوامل موثر بر حضور بازار سرمايه و استفاده از ابزارهاي نوين تامين مالي اشاره کرده و گفت: در حال حاضر هزينه ي اوراق منتشر شده با هزينه تسهيلات بانکي تفاوت زيادي ندارد.
وي افزود: طولاني بودن فرآيند انتشار اوراق نيز مانع مهمي در مسير مشارکت در بازار تامين سرمايه به حساب مي آيد.
اسماعيل زاده هدف اصلي از انتشار اوراق را تنوع سازي در سبد تسهيلات و تامين مالي عنوان کرد و گفت: اين اوراق از نظر حجم و تعداد بزرگترين تامين مالي بخش خصوصي در بازار سرمايه به شمار مي رود.
معاون مالي ايران خودرو هدف از انتشار اين اوراق را پرداخت به زنجيره تامين و خريد قطعات دانست.
وي ادامه داد: ايران خودرو به دنبال طراحي و انتشار اوراق مناسب تر و منطبق بر شرايط است که پس از مذاکرات و دريافت مجوز از سازمان بورس در سال آينده منتشر خواهد شد.

خبر جدید  بخش صنعت کشور در بهره گیری از نخبگان مشکل دارد


منبع خبر: ایران خودرو

اخبار مهم و برگزيده رسانه هاآريا ويدئو

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب