امروز: سه شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۰ - - Tuesday, 7 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صرفه‌جويي ۱۴۰۰ ميليارد ريالي در جلوگيري از هدر رفت گاز
صرفه‌جويي ۱۴۰۰ ميليارد ريالي در جلوگيري از هدر رفت گاز
خبرگزاري آريا-مدير عامل شرکت انتقال گاز: با استفاده از فناوري جديد و نگهداشت گاز، بيش از هزار و ۴۰۰ ميليارد ريال در زمينه جلوگيري از هدر رفت گاز طبيعي صرفه‌جويي شده است.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از شرکت انتقال گاز ايران، سعيد توکلي، درباره صرفه‌جويي در زمينه جلوگيري از هدررفت گاز طبيعي گفت: شرکت […]

صرفه‌جويي 1400 ميليارد ريالي در جلوگيري از هدر رفت گاز

خبرگزاري آريا-مدير عامل شرکت انتقال گاز: با استفاده از فناوري جديد و نگهداشت گاز، بيش از هزار و ۴۰۰ ميليارد ريال در زمينه جلوگيري از هدر رفت گاز طبيعي صرفه‌جويي شده است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از شرکت انتقال گاز ايران، سعيد توکلي، درباره صرفه‌جويي در زمينه جلوگيري از هدررفت گاز طبيعي گفت: شرکت انتقال گاز با استفاده از توان فکري کارکنان و به کارگيري روش‌هاي نوين تعميرات، بدون تخليه گاز طبيعي از خطوط لوله، توانسته از سال گذشته تاکنون با جلوگيري از هدررفت گاز طبيعي، بيش از يک هزار و ۴۰۰ ميليارد ريال صرفه‌جويي را رقم زند.
وي افزود: اين شرکت تاکنون به تعهدهاي خود در تداوم انتقال گاز و تامين گاز مبادي مصرف به نحو احسن عمل کرده، به‌‌گونه‌اي که با انتقال روزانه بيش از ۷۵۵ ميليون مترمکعب گاز، رکورد جديدي را در شرکت ملي گاز ايران به ثبت رسانده است. بدون شک موفقيت در انجام ماموريت‌هاي سازماني و ارائه خدمات مطلوب، حاصل پشتيباني، نگاه نظام‌ مند و بهره‌ مندي مناسب از توان علمي و بالقوه نيروي انساني است.
مديرعامل شرکت انتقال گاز، اين شرکت را سازماني دانش‌محور و چابک معرفي کرد و افزود: امسال يک هزار و ۹۰۷ کيلومتر خطوط انتقال گاز با شرايط ويژه‌اي تحويل شد و با افزايش خطوط لوله اين شرکت، کل خطوط لوله فشار قوي تحت پوشش شرکت انتقال گاز در کشور به بيش از ۳۶ هزار کيلومتر رسيد. بدون شک، حفاظت از خطوط لوله و پايداري انتقال گاز، نيازمند هوشياري و دقت نظر نيروهاي عملياتي است.
وي در تشريح تعهدها و فعاليت‌هاي شرکت انتقال گاز اظهار کرد: افزون بر تعهدهاي صادراتي و مصارف صنايع و خانگي، ۲۷۰ ميليون مترمکعب گاز در نيمه نخست امسال به نيروگاه‌ها تحويل شد که اين موضوع ضمن تقويت رونق اقتصادي، تاثيري به سزا در حفظ محيط زيست دارد.
مدير عامل شرکت انتقال گاز تصريح کرد: براي اين که بتوانيم اين شرکت را به جايگاه واقعي و سرآمد برسانيم بايد با برخورداري از نگاهي متوازن و توسعه همه‌جانبه، براي بهبود شرايط، گام‌هاي موثر برداريم و نگاه‌مان همواره رو به جلو باشد.
توکلي خاطرنشان کرد: شرکت انتقال گاز ايران همواره در حال توسعه و گسترش است و ضرورت دارد با نظارت بهتر و بهره‌گيري از فناوري‌هاي روزآمد، ظرفيت‌ها را بشناسيم و با مديريت هزينه‌ها و صرفه‌جويي در انرژي، توجه ويژه‌اي به برون‌سپاري داشته باشيم و در صيانت از سرمايه‌هاي ملي حساس عمل کنيم.

خبر جدید  حمایت سایپا از قطعه سازان با هدف خودکفایی در تولید قطعات خودرو
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب