امروز: دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ - - Monday, 17 January , 2022
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا موفق به اخذ تنديس بلورين شد
شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا موفق به اخذ تنديس بلورين شد
خبرگزاري آريا – شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا در پانزدهمين همايش تعالي سازماني به عنوان تنها شرکت بيمه اي موفق به اخذ تنديس بلورين شد. به گزارش سايپا نيوز؛ شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا در پانزدهمين همايش تعالي سازماني که توسط سازمان مديريت صنعتي در مرکز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار شد، […]

شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا موفق به اخذ تنديس بلورين شد

خبرگزاري آريا – شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا در پانزدهمين همايش تعالي سازماني به عنوان تنها شرکت بيمه اي موفق به اخذ تنديس بلورين شد.

به گزارش سايپا نيوز؛ شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا در پانزدهمين همايش تعالي سازماني که توسط سازمان مديريت صنعتي در مرکز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار شد، از بين ۶۹ شرکت و از لحاظ تعالي توسعه قابليت هاي سازماني و ارتقاي سطح بهره وري که از مهمترين اهداف اقتصادي کشور است، مورد ارزيابي قرار گرفته و به عنوان تنها شرکت بيمه اي موفق به اخذ تنديس بلورين اين همايش شد.
در اين مراسم که با حضور محمدعلي محمدي معاون وزير صنعت، معدن و تجارت، منصور معظمي معاون وزير صنعت و رئيس هيات عامل سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران و سيد حسين هاشمي قائم مقام وزير کشور برگزار شد، تنديس بلورين به حسين بزرگ نژاد مدير عامل شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا اهدا شد.
براساس اين گزارش شرکت کارگزاري بيمه سايپا براي دومين دوره متوالي در صنعت بيمه موفق به دريافت تنديس بلورين در بين شرکت هاي خدماتي شده است.
شايان ذکر است اين شرکت در هفته گذشته موفق به کسب رتبه نخست بهره وري کل عوامل و بازده فروش از سازمان مديريت صنعتي در ميان موسسات بيمه اي در همايش (IMI 100) انتخاب ۱۰۰ شرکت برتر اقتصادي ايران، موفق به کسب جايزه بين­المللي (IOC-Brokerage Awards 2017) سازمان خلاق و نوآور در خدمات کارگزاري از سوي اتحاديه اروپا و دريافت ۳ نشان ملي از هشتمين اجلاس روساي آيتک شد.
گفتني است شرکت کارگزاري بيمه سايپا با بهره گيري از توانمندي بيمه گران و با تکيه بر قابليت ها و شبکه گسترده فروش نسبت به انجام مشاوره بيمه اي و ارائه مناسب ترين پوشش با نرخ و شرايط و خدمات پس از آن به گروه خودروسازي سايپا و ديگر مشتريان اقدام مي کند و در اين مسير مشاوره موثر،کمترين نرخ و مناسب ترين شرايط بيمه اي، برند معتبر، سهولت دسترسي و ارتباط اختصاصي را فراهم کرده و به طور مستمر به دنبال طراحي محصولات جديد، خاص و متناسب با نياز مشتريان است.
آرمان بزرگ شرکت کارگزاري رسمي بيمه سايپا در سال هاي آينده دست يابي به جايگاه سوم سهم بازار بيمه کشور است که با افزايش روز به روز محصولات و کيفيت خدمات به اين مهم دست خواهد يافت.

خبر جدید  گلوگاهی که موجب فراگیر نشدن فناوری خورشیدی و بادی شد/باورهای نادرست درباره خاموشی‌های اخیر

آدرس کانال خبري سايپا نيوز: telegram.me/saipanews_com
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب