امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰ - - Wednesday, 1 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رکورد فروش اينترنتي خودرو در ايران شکسته شد
رکورد فروش اينترنتي خودرو در ايران شکسته شد
خبرگزاري آريا – گروه خودروسازي سايپا با ثبت نام ۷ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو ساندرو استپ وي در مدت زمان دو ساعت و نيم ، رکورد فروش اينترنتي در کشور را از آن خود کرد. به گزارش سايپا نيوز؛گروه خودروسازي سايپا امروز توانست از طريق اجراي طرح پيش فروش اينترنتي خودرو ساندرو استپ وي، […]

رکورد فروش اينترنتي خودرو در ايران شکسته شد

خبرگزاري آريا – گروه خودروسازي سايپا با ثبت نام ۷ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو ساندرو استپ وي در مدت زمان دو ساعت و نيم ، رکورد فروش اينترنتي در کشور را از آن خود کرد.

به گزارش سايپا نيوز؛گروه خودروسازي سايپا امروز توانست از طريق اجراي طرح پيش فروش اينترنتي خودرو ساندرو استپ وي، ۷ هزار و ۵۰۰ دستگاه از اين خودرو را با زمان تحويل مهر و آبان سال آينده به فروش برساند.
در اين طرح، همچون مراحل قبلي که با تاييد نهادهاي نظارتي کشور و براساس ثبت نام از طريق شماره ملي متقاضيان انجام شد، گروه سايپا در چند مرحله جداگانه، علاقه منداني که متقاضي خريد اين خودرو بودند را مورد پذيرش قرار داد و مطابق با ظرفيت مدنظر، پيش فروش خودرو ساندرو استپ وي را به اجر درآورد.
در طرح مذکور، متقاضيان ابتدا با ورود به سامانه اينترنتي به آدرس www.saipacorp.com و ارجاع به سامانه خريد اينترنتي خودرو با وارد نمودن شماره ملي خود به سيستم ثبت نام وارد شدند و سامانه هوشمند ثبت نام پس از بررسي کد ملي مشتري، براساس اولويت و نوبت دهي، در چند مرحله جداگانه تعداد ۷ هزار ۵۰۰ ثبت نام را با شماره ملي غيرتکراري انجام داد.
همان گونه که سايپا پيشتر اعلام کرده بود، روش مذکور با استفاده از سامانه اينترنتي امن جهت حفظ هويت کاربران و جلوگيري از بروز اخلال به دليل مراجعه بيش از ظرفيت و تحت نظارت نهادهاي نظارتي رسمي کشور انجام شد.

خبر جدید  بنیاد مسکن تربت حیدریه 300 باب مسکن روستایی تحویل داد

آدرس کانال خبري سايپا نيوز: telegram.me/saipanews_com
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب