امروز: یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰ - - Sunday, 28 November , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
راه اندازي سامانه ارتباطي جايگاه هاي عرضه سوخت کشور
راه اندازي سامانه ارتباطي جايگاه هاي عرضه سوخت کشور
خبرگزاري آريا-امکاناتي چون ­اطلاع رساني، مشاوره صنفي و ثبت پيشنهادات و انتقادات از اين پس با سامانه ارتباطي جايگاههاي سوخت فراهم مي شود.به گزارش خبرگزاري آريا، امروز در مراسمي سامانه ارتباطي جايگاههاي سوخت به منظور پاسخگويي، اطلاع رساني، ثبت نظرات مردم وتعامل با صنف جايگاه داران افتتاح شد.همچنين از کارت چند منظوره جايگاه دار در […]

راه اندازي سامانه ارتباطي جايگاه هاي عرضه سوخت کشور

خبرگزاري آريا-امکاناتي چون ­اطلاع رساني، مشاوره صنفي و ثبت پيشنهادات و انتقادات از اين پس با سامانه ارتباطي جايگاههاي سوخت فراهم مي شود.
به گزارش خبرگزاري آريا، امروز در مراسمي سامانه ارتباطي جايگاههاي سوخت به منظور پاسخگويي، اطلاع رساني، ثبت نظرات مردم وتعامل با صنف جايگاه داران افتتاح شد.
همچنين از کارت چند منظوره جايگاه دار در مسير سياست هاي حمايتي از جامعه کارگري و کارفرمايي در جهت توانمند سازي بخش خصوصي و ارباب جمعي جايگاه داران و کارکنان رونمايي شد.
رئيس هيئت مديره انجمن صنفي جايگاه داران کل کشور درگفتگو با خبرنگار خبرگزاري صداوسيما گفت : از اين پس مردم مي توانند از طريق سامانه ارتباطي جايگاههاي سوخت ، علاوه بر امتياز دهي به جايگاههاي سوخت ، به ثبت نظرات و پيشنهادات خود مبادرت ورزند و اين صنف را از نظرات جمعي بهره مند کنند و از جايگاههايي که امتياز بالاتري دريافت کنند در همايش هاي سالانه تقدير خواهد شد.
بيژن حاج محمدرضا افزود: هدف از طراحي اين سامانه تعامل و افزايش رضايتمندي مردم، و تشويق جايگاهداران براي ارائه خدمات بهتر و ارتباط تنگاتنگ با مردم در جهت ثبت انتقادات و پيشنهادات است. روش تعاملي و تشويقي پيوسته در دنيا بهتر از برخورد و تنبيه نتيجه مي دهد به خصوص اينکه اين صنف سالهاست علي رغم مشکلات خدمت رساني شرافتمندانه داشته است.
وي با تاکيد بر اينکه جايگاه هاي عرضه سوخت براي خدمت رساني به مردم در ايام عيد آمادگي کامل دارند گفت: امسال ده ها جايگاه سوخت جديد به مجموعه جايگاه هاي کشور افزوده شده و هيچ مشکلي در ارائه خدمات به کليه مسافران نوروزي در راهها و جاده هاي کشور نداريم .
حاج محمد رضا با بيان اينکه تمام جايگاه هاي کشور بصورت ۲۴ ساعته در تمام نقاط کشور فعال خواهند بود گفت: براي رفاه حال هموطنان تمهيداتي انديشيده شده تا در صورت بروز مشکل غير قابل پيش بيني، جايگاه هاي سوخت موقت و سيار به سرعت در محل هاي مورد نظر مستقر شوند تا خللي در عرضه فراروده هاي سوختي ايجاد نشود.
رئيس هيئت مديره انجمن صنفي جايگاه داران کل کشوراز اجراي طرح ملي هماهنگ سازي و ارتقاي جايگاه هاي کشور موسوم به «طرح ملي طيجاک» خبر داد و افزود: اجراي اين طرح علاوه بر ارتقاي خدمات به مردم به ايجاد حدود ۵۰ هزار شغل منجر خواهد شد و بر اصل مديريت جهادي در راستاي اقتصاد مقاومتي و سياستهاي کلي اصل ۴۴ بنيان نهاده شده است.
وي درباره چگونگي اين اشتغالزايي خاطرنشان کرد: با توجه وجود زيرساخت ها و نزديک به ۶۱۰۰ جايگاه سوخت در سراسر کشور اجراي اين طرح به ايجاد ۳ تا ۷ شغل جديد در هر جايگاه از جمله اتاق روغن و تعميرگاه، فروشگاه، کارواش و تبديل امکان هاي بالقوه جايگاه هاي سوخت به بالفعل بيانجامد.
در اين مراسم همچنين از کارت چند منظوره رفاهي با عنوان جايگاه يار رونمايي شد.
مديرعامل مرکز مطالعات و برنامه ريزي جايگاهداران سوخت کشور درحاشيه اين مراسم گفت: با اين کارت ها ۲۴ نوع خدمت توريستي، رفاهي، بانکي، خدماتي و آموزشي به کارکنان و جايگاهداران سوخت کشور ارائه خواهد شد.
علي منشي افزود: کارت چندمنظوره رفاهي با عنوان کارت جايگاه يار با همکاري وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعي و همچنين سازمان هاي کارگري و کارفرمايي و بخش خصوصي فعال و ساير سازمانها در اختيار همکاران اين بخش از جامعه قرار خواهد گرفت که از جمله مزاياي اين کارت، امکان خريد اعتباري فرآورده و تسهيلات فوري با هزينه پائين است.

خبر جدید  شهر هوشمند؛ سراب یا واقعیت
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب