امروز: شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰ - - Saturday, 4 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
دستور نهاونديان به استاندار کهگيلويه و بويراحمد
دستور نهاونديان به استاندار کهگيلويه و بويراحمد
خبرگزاري آريا-معاون اقتصادي رئيس جمهور در نامه اي به استاندار کهگيلويه و بويراحمد، با اشاره به اينکه نيمي از مسافران هواپيماي سقوط کرده مسير تهران- ياسوج از فعالان اقتصادي بودند از وي خواست به مشکلات آنها رسيدگي کند.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، معاون اقتصادي رئيس جمهوري در نامه اي […]

دستور نهاونديان به استاندار کهگيلويه و بويراحمد

خبرگزاري آريا-معاون اقتصادي رئيس جمهور در نامه اي به استاندار کهگيلويه و بويراحمد، با اشاره به اينکه نيمي از مسافران هواپيماي سقوط کرده مسير تهران- ياسوج از فعالان اقتصادي بودند از وي خواست به مشکلات آنها رسيدگي کند.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از پايگاه اطلاع رساني دولت، معاون اقتصادي رئيس جمهوري در نامه اي خطاب به استاندار کهگيلويه و بوير احمد با اشاره به اينکه نزديک به نيمي از جانباختگان عزيز در اين سانحه، فعالان و مديران اقتصادي بوده اند خواستار شد نسبت به شناسايي و رفع مشکلات واحدهاي تحت مديريت اين عزيزان در بخش خصوصي و عمومي اقدام شود.
متن نامه و دستور دکتر محمد نهاونديان به استاندار کهگيلويه و بوير احمد به اين شرح است:
بسمه تعالي
جناب آقاي احمدي
استاندار محترم کهگيلويه و بويراحمد
جان باختن شماري از هم ميهنان در سانحه هوايي پرواز ياسوج همه مردم ايران را اندوهگين کرد. نزديک به نيمي از اين عزيزان، فعالان اقتصادي و مديران و کارشناساني بودند که در مسير تلاش براي شکوفايي و آباداني استان و خدمت به مردم مومن و صبور آن سامان به جوار رحمت حق شتافتند.
لازم است ضمن ابلاغ تسليت و توجه ويژه به خانواده هاي داغدار، نسبت به شناسايي و رفع مشکلات واحدهاي تحت مديريت اين عزيزان ـ در بخش هاي خصوصي و عمومي ـ نيز اقدام فوري شود و پيشنهادهاي لازم جهت اقدام توسط دستگاه هاي ذيربط ارائه گردد.

خبر جدید  استاندار زنجان: هنر عده ای خالی کردن دل مردم است
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب