امروز: چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰ - - Wednesday, 8 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حفاري ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ متر چاه نفت و گاز در خشکي و دريا
حفاري ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ متر چاه نفت و گاز در خشکي و دريا
خبرگزاري آريا-بيش از ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ متر حفاري چاه‌هاي نفت و گاز در ۱۱ ماه امسال از سوي ناوگان شرکت ملي حفاري ايران در مناطق خشکي و دريايي کشور محقق شد.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از شرکت ملي حفاري ايران، حميدرضا خوش‌ آيند معاون مديرعامل در عمليات حفاري شرکت ملي حفاري ايران در […]

حفاري 233 هزار و 330 متر چاه نفت و گاز در خشکي و دريا

خبرگزاري آريا-بيش از ۲۳۳ هزار و ۳۳۰ متر حفاري چاه‌هاي نفت و گاز در ۱۱ ماه امسال از سوي ناوگان شرکت ملي حفاري ايران در مناطق خشکي و دريايي کشور محقق شد.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از شرکت ملي حفاري ايران، حميدرضا خوش‌ آيند معاون مديرعامل در عمليات حفاري شرکت ملي حفاري ايران در اين باره گفت: در اين مدت با تلاش شبانه‌روزي کارکنان سختکوش شرکت، عمليات حفاري و تکميل ۱۴۹ حلقه چاه به اتمام رسيد.
وي افزود: از مجموع چاه‌هاي حفر شده ۶۱ حلقه توسعه‌اي، هشت حلقه توصيفي، دو حلقه اکتشافي و ۷۸ حلقه تعميري – تکميلي بوده است.
معاون مديرعامل در عمليات حفاري شرکت ملي حفاري ايران اظهار کرد: ۱۱۲ حلقه از اين چاه‌ها در گستره عملياتي شرکت ملي مناطق نفتخيز جنوب، هشت حلقه در حوزه فعاليت شرکت نفت فلات قاره ايران، ۲۷ حلقه در پروژه‌هاي اجرايي شرکت مهندسي و توسعه نفت و دو حلقه به سفارش مديريت اکتشاف شرکت ملي نفت ايران حفر شده است.
خوش‌آيند گفت: با تمهيدات به کار گرفته شده و هماهنگي و همکاري با کارفرماها در مدت پيش گفته، عمليات حفاري ۲۱ حلقه چاه ۵۵۷ روز زودتر از برنامه پيش‌بيني شده به پايان رسيد و براي بهره‌برداري تحويل شرکت متقاضي شد.
شرکت ملي حفاري ايران با داشتن ۷۳ دستگاه حفاري شامل ۷۰ دکل خشکي و سه دستگاه دريايي، بزرگ‌ترين ناوگان حفاري در کشور را در اختيار دارد.
اين شرکت هم اکنون بخش عمده عمليات حفاري و خدمات جانبي چاه‌هاي نفت و گاز در اقصي نقاط نفتخيز کشور را انجام مي‌دهد.

خبر جدید  154 طرح اشتغالزایی در کامیاران تسهیلات گرفتند
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب