امروز: دوشنبه, ۸ آذر , ۱۴۰۰ - - Monday, 29 November , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
حضور فعال نمايندگي هاي فروش گروه سايپا در نمايشگاه خودرو اهواز
حضور فعال نمايندگي هاي فروش گروه سايپا در نمايشگاه خودرو اهواز
خبرگزاري آريا – نمايندگي هاي فروش و خدمات‌ پس از فروش گروه سايپا در استان خوزستان در سيزدهمين نمايشگاه خودرو اين استان با معرفي محصولات گروه سايپا به بازديدکنندگان و علاقمندان به صعنت خودرو باعث رضايت هموطنان اهوازي از نمايشگاه و رونق بازديد از غرفه سايپا شدند. به گزارش سايپا نيوز؛ با توجه به حضور […]

حضور فعال نمايندگي هاي فروش گروه سايپا در نمايشگاه خودرو اهواز

خبرگزاري آريا – نمايندگي هاي فروش و خدمات‌ پس از فروش گروه سايپا در استان خوزستان در سيزدهمين نمايشگاه خودرو اين استان با معرفي محصولات گروه سايپا به بازديدکنندگان و علاقمندان به صعنت خودرو باعث رضايت هموطنان اهوازي از نمايشگاه و رونق بازديد از غرفه سايپا شدند.

به گزارش سايپا نيوز؛ با توجه به حضور موثر و تاثيرگذار نمايندگي ها در پاسخ گويي به سئوالات مشتريان که همراه با استقبال مردم از غرفه گروه سايپا شده بود نظر تعدادي از نمايندگي هاي منتخب اين استان را در خصوص نحوه فعاليت و اصول مشتري مداري جويا شديم.
در ابتدا محمد حسن بهمنش رئيس انجمن صنفي نمايندگي هاي گروه سايپا در استان خوزستان و عضو هيات مديره کانون سراسري نمايندگان کشور گفت: در اين نمايشگاه که با حضور۲۷ نمايندگي فعال استان خوزستان در راستاي معرفي و ارائه آخرين دستاوردهاي گروه سايپا با تمام توان تلاش شد تا علاوه بر معرفي محصول در زمينه خدمات رساني و کسب رضايت مشتري پيشتاز باشيم.
وي افزود: نمايندگي هاي استان خوزستان با دل و جان سايپا را دوست دارند و اين تعصب باعث شده که هميشه استان خوزستان جزو بهترين رتبه هاي فروش و خدمات پس از فروش گروه سايپا در کشور باشد.
بهمنش اظهار کرد: تنوع و افزايش کيفيت محصولات گروه سايپا باعث شده نمايندگي هاي فروش نيز با توان بالاتري در راستاي فروش و ارائه خدمات به مشريان گام بردارند.
در ادامه سيد رحيم صالحي يکي از نمايندگي هاي فعال و پرتلاش استان خوزستان گفت: فعاليت در عرصه نمايندگي اگر با حس تعهد و علاقه باشد منجر به موفقيت خواهد شد.
وي وجدان کاري براي ارتباط و تعامل سازنده با مشتري را بزرگترين عامل موفقيت خود دانست و افزود: با تمام توان براي نمايش و ارائه خدمت خوب به مشتريان تلاش کرده ايم و فکر مي کنم تنها چيزي که باعث موفقيت شده، رضايت مشريان بوده است.
در ادامه يکي ديگر از نمايندگي هاي فعال استان خوزستان به نام کريم طاهر عطشاني در گفتگو با خبرنگار سايپا نيوز گفت: نمايندگي به عنوان ويترين گروه سايپا براي افزايش رضايت مشتري و تعامل سازنده با آنها تلاش مي کند و مطمئنا با تنوع و توليد محصولات بروز در گروه سايپا نمايندگي ها نيز موثرتر در فروش و خدمات رساني اقدام خواهند کرد.
وي برگزاري نمايشگاه خودرو در استان خوزستان را اقدام ارزنده اي دانست و گفت: با برگزاري نمايشگاه‌ خودرو استاني نمايندگي هاي استان اين فرصت را پيدا مي کنند تا با حضور تيم فروش خود به صورت مستقيم با مشتريان آشنا شوند و همچنين با آخرين فنون بازاريابي و فروش در تعامل با ساير نمايندگي ها و تيم فروش سايپا آشنا شوند.
عطشاني برگ برنده سايپا را تنوع محصول و اقتصادي بودن محصولات دانست و گفت: به عنوان نمايندگي سايپا افتخار مي کنم که مشتري در نمايندگي با انتخاب هاي مختلفي روبرو مي شود و متناسب با شرايط مالي خود محصولي از گروه سايپا را در سبد خريد خانواده خود قرار مي دهد.

خبر جدید  اجرای طرح راستی‌آزمایی صنایع تا پایان تیر ماه

آدرس کانال خبري سايپا نيوز: telegram.me/saipanews_com
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب