امروز: شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰ - - Saturday, 4 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تعيين صلاحيت کارشناسان فني شرکت رنا
تعيين صلاحيت کارشناسان فني شرکت رنا
خبرگزاري آريا – سمينار آموزشي و تخصصي کارشناسان فني و گارانتي شبکه نمايندگي هاي شرکت خدمات فني رنا برگزار شد. به گزارش سايپا نيوز؛ هشتمين سمينار آموزشي و تخصصي و ششمين دوره آزمون هماهنگ تعيين صلاحيت کارشناسان فني و گارانتي شبکه نمايندگي هاي مجاز شرکت خدمات فني رنا برگزار شد. ‎‎بر اساس اين گزارش؛ در […]

تعيين صلاحيت کارشناسان فني شرکت رنا

خبرگزاري آريا – سمينار آموزشي و تخصصي کارشناسان فني و گارانتي شبکه نمايندگي هاي شرکت خدمات فني رنا برگزار شد.

به گزارش سايپا نيوز؛ هشتمين سمينار آموزشي و تخصصي و ششمين دوره آزمون هماهنگ تعيين صلاحيت کارشناسان فني و گارانتي شبکه نمايندگي هاي مجاز شرکت خدمات فني رنا برگزار شد. ‎‎
بر اساس اين گزارش؛ در اين همايش آزمون جامع فني جهت ارزيابي سطح دانسته‌هاي علمي و تجربه‌هاي عملي کارشناسان فني و گارانتي مستقر در نمايندگي‌هاي مجاز سراسر کشور شرکت خدمات فني رنا انجام شد.
محمدرضا مهري، معاون مديرعامل درحوزه خدمات پس ازفروش دراين مراسم گفت: شرکت خدمات فني رنا توانسته از هم‌افزايي الگوهاي فني خودروسازان بزرگ يک الگوي مناسب در کشور تهيه کند و به عنوان يک نمونه استاندارد شده در جهان جزو فهرست‌ها قرار گيرد.
وي ضمن مرور توسعه نقش و وظايف کارشناسان فني و گارانتي به نقش مؤثر آنان اشاره کرد و افزود: تجربه نشان داده هرنمايندگي ‌که ‌کارشناس فني فعال وپرکارتري دارد، آن نمايندگي ازجوانب متفاوت به روز شده است و در ارائه خدمات و کسب رضايتمندي مشتري موفق تر عمل کرده، کسب و کارش از رونق بيشتري برخوردار شده و رانندگان تمايل بيشتري براي مراجعه به آن نمايندگي دارند. درضمن يک بُعد رونق کسب و کار، ميزان درآمد حاصل از فروش قطعات است که شرکت رنا هم تأکيد بسياري بر کسب سهم بازار قطعات دارد.
مهري در ادامه افزود: پايه و اساس توسعه خدمات پس از فروش استفاده از قطعات است. در اين خصوص با توجه به وجود قطعات تقلبي و زيان هاي هنگفت ناشي استفاده از اين قطعات در خودروها، نقش کارشناسان فني که ارتباط تنگاتنگي با مشتريان دارند بسيار مهم جلوه مي کند.
شايان ذکر است شبکه نمايندگي هاي رنا در سراسر کشور از بالاترين و پيشرفته ترين تکنولوژي هاي روز تعميراتي دنيا بهره مند هستند، همچنين پيچيدگي فني خودروهاي توليدي سايپاديزل باعث شده تا مشتريان نيازهاي تعميراتي خود را در داخل شبکه برطرف کنند، لذا در اين خصوص کارشناسان فني و گارانتي با تخصص و تجربه اي که دارند بسيار تاثير گذارند.
درپايان اين ‌همايش نمايندگي هاي برتر اين حوزه با اهداء هدايايي مورد تقدير قرار گرفتند.

خبر جدید  خانه ملت از طرح های توسعه روستایی حمایت می کند

آدرس کانال خبري سايپا نيوز: telegram.me/saipanews_com
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب