امروز: دوشنبه, ۲۷ دی , ۱۴۰۰ - - Monday, 17 January , 2022
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاکيد بر افزايش نداشتن قيمت بليت اتوبوس‌ها در طرح سفرهاي نوروز
تاکيد بر افزايش نداشتن قيمت بليت اتوبوس‌ها در طرح سفرهاي نوروز
معاون مديرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداري؛ خبرگزاري آريا-معاون مديرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداري با تاکيد بر افزايش نداشتن نرخ بليت اتوبوس‌ها در طرح سفرهاي نوروزي پيش‌رو گفت: سفرها در ايام نوروز زيادتر است و به همين دليل ­توجه ما بر موضوع ايمني و نظارت بر ناوگان مضاعف شده است.به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از […]


معاون مديرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداري؛

تاکيد بر افزايش نداشتن قيمت بليت اتوبوس‌ها در طرح سفرهاي نوروز

خبرگزاري آريا-معاون مديرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداري با تاکيد بر افزايش نداشتن نرخ بليت اتوبوس‌ها در طرح سفرهاي نوروزي پيش‌رو گفت: سفرها در ايام نوروز زيادتر است و به همين دليل ­توجه ما بر موضوع ايمني و نظارت بر ناوگان مضاعف شده است.
به گزارش خبرگزاري آريا به نقل از ­پايگاه خبري وزارت راه و شهرسازي؛­ ­­نيما شهرزاد در مورد­ انتشار خبري مبني اينکه قيمت‌هاي بليت نوروزي اتوبوس‌ها با افزايشي مواجه شده است، اظهار داشت:­ اصلاً چنين چيزي نيست و ما­ افزايش قيمت به‌هيچ‌عنوان نداشته‌ايم.
وي در مورد­ ميزان رضايتمندي خريداران بليت‌هاي نوروزي از آغاز طرح فروش نوروزي گفت: هنوز در ابتداي طرح هستيم و ارزيابي خاصي نداشتيم. طرح از ۱۷ بهمن پيش‌فروش بليت‌ها شروع‌شده و مي‌توانند از سايت‌هاي اعلام‌شده يا سايت‌هاي اختصاصي شرکت هاي حمل‌ونقلي خريداري کنند. به‌جز فروش غيرحضوري متقاضيان به‌صورت حضوري مي‌توانند نسبت به خريد بليت اقدام کنند. در اين مدت براي فروش بليت مشکلي خاصي نبوده و مسئله‌اي گزارش نشده است. ­
شهرزاد در خصوص طرح‌هاي سازمان راهداري در ايام نوروز­ افزود: همان‌طور که مي‌دانيد قريب به ۹۰ درصد سفرها در نوروز از طريق جاده است. البته سهم وسايل نقليه طبق برآورد ۷۰ درصد و از طريق حمل‌ونقل عمومي ۳۰ درصد است. مردم از طريق اين ۳۰ درصد ناوگان عمومي جابه‌جا مي‌شوند. طبق پيش‌بيني صورت گرفته ۱۴ هزار و ۵۰۰ دستگاه اتوبوس، ۲۰ هزار دستگاه ميني‌بوس و ۲۸ هزار دستگاه سواري کرايه در اين طرح مشارکت خواهند داشت. اين آمار ناوگان فعال است و بيش از ۱۱۷ هزار راننده و کمک‌راننده در اين ايام مشغول به فعاليت هستند.
وي ادامه داد: در همين مورد­ حدود يک ماه گذشته ستادهاي ايمني استاني با موضوع سفرهاي نوروزي در بخش ايمني تشکيل‌شده است. درواقع همان‌طور که مي‌دانيد مراکز معاينه فني به‌صورت برخط فعاليت مي‌کنند اما در اين زمان با توجه به طرح نوروزي نظارت ويژه‌اي مي‌شود. سفرها در ايام نوروز زيادتر است و به همين­ دليل­بخش ايمني و نظارت ما مضاعف شده است و نظارت بيشتري روي اين موارد انجام مي‌گيرد. تأکيد شده است به استان‌ها که نظارت بيشتري از طريق مراکز معاينه فني، از طريق مديران فني شرکت‌ها و مؤسسات حمل‌ونقل صورت بگيرد تا مشکلي پيش نيايد.
معاون مديرکل حمل‌ونقل مسافري سازمان راهداري در پايان با اشاره به نظارت‌هاي ويژه اين طرح در مسيرهاي پرتردد اظهار داشت: در­ خصوص­­مسيرهاي پرتردد برنامه‌هاي نظارت ويژه‌اي داريم که به بهترين شکل مديريت شوند. اين مسيرهاي پرتردد شامل مسيرهاي منتهي به شمال کشور، شيراز، مشهد، اصفهان، کرمانشاه، اردبيل و کرمان هستند.

خبر جدید  جزئیات نرخ ارز در سامانه نیما/ هر یورو ۹۲۲۵ تومان
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب