امروز: چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰ - - Wednesday, 1 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ايران خودرو ۱۰ هزار دستگاه خودرو صادر مي کند
ايران خودرو ۱۰ هزار دستگاه خودرو صادر مي کند
خبرگزاري آريا – معاون صادرات و امور بين الملل گروه صنعتي ايران خودرو از صادرات ۱۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۹۷ خبر داد و گفت: ۷۵ درصد از اين تعداد به كشورهاي منطقه خاورميانه و آفريقا و ۲۵ درصد نيز به كشورهاي CIS، آسيايي و آمريكاي لاتين و اروپا صادر خواهد شد.AR-SAبه گزارش ايکوپرس، […]

ايران خودرو 10 هزار دستگاه خودرو صادر مي کند

خبرگزاري آريا – معاون صادرات و امور بين الملل گروه صنعتي ايران خودرو از صادرات ۱۰ هزار دستگاه خودرو در سال ۹۷ خبر داد و گفت: ۷۵ درصد از اين تعداد به كشورهاي منطقه خاورميانه و آفريقا و ۲۵ درصد نيز به كشورهاي CIS، آسيايي و آمريكاي لاتين و اروپا صادر خواهد شد.
AR-SA
به گزارش ايکوپرس، مجيد كاوياني از توسعه و ارتقاي محصولات براي افزايش صادرات خبر داد و گفت: با اعمال استانداردهاي جديد محصولات،‌ امكان صادرات به بسياري از كشورها به راحتي امكان پذير خواهد شد.
معاون صادرات ايران خودرو تاکيد کرد: سهم کيفيت در افزايش صادرات خودرو فقط يکي از عوامل است و مسائل خارج از کنترل خودروسازان نقش اصلي در صادرات خودرو دارند.
وي بهره گيري از مناسبات سياسي براي ارتقاي روابط تجاري را عاملي براي افزايش صادرات محصول دانست و خاطر نشان کرذ: حضور در نمايشگاه‌هاي خارجي و معرفي محصولات، اعطاي تسهيلات حمل به حمل كنندگان، اختصاص بودجه تحقيقاتي براي توسعه محصولات، عودت عوارض گمركي، ايجاد روابط بانكي مناسب و همچنين حضور در پيمان هاي مختلف اقتصادي منطقه و بين‌المللي براي بهره مندي از برخي معافيت‌هاي صادراتي از جمله حمايت هايي است كه از سوي دولت مي تواند انجام شود.
معاون صادرات و امور بين الملل ايران خودرو تاكيد كرد: اعطاي تسهيلات به خريداران در بازار بين المللي موجب رقابت با خودروسازان جهاني خواهد شد.
كاوياني افزود: در كشورهاي اروپايي خودروهاي كامل بدون سود و با تسهيلات بسيار مناسب صادر مي شوند كه اين امكان براي ما وجود ندارد. اعطاي اعتبار و حمايت هاي دولت عامل موفقيت ما در كشورهاي هدف خواهد بود.

خبر جدید  هدفگذاری افزایش صادرات به 4 میلیارد دلار در شهرکهای صنعتی


منبع خبر: ایران خودرو

اخبار مهم و برگزيده رسانه هاآريا ويدئو

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب