امروز: چهارشنبه, ۱ بهمن , ۱۳۹۹ - - Wednesday, 20 January , 2021
20:59:35 - سه‌شنبه 11 آگوست 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
افزایش ۲۰۰ میلیون فوت مکعب گاز پارس جنوبی
افزایش ۲۰۰ میلیون فوت مکعب گاز پارس جنوبی
رئیس بخش فراساحل طرح توسعه فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی؛ از بهره‌برداری سه حلقه چاه جدید در سکوی ۲۲ پارس جنوبی و افزایش تولید روزانه ۲۰۰ میلیون فوت مکعب گاز در این سکو خبر داد.

شعار سال: مهرداد کاظمی با اشاره به بهره‌برداری از سکوی SPD22 طرح توسعه فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی در دی‌ماه سال ۱۳۹۷ گفت: با رعایت الزامات ایمنی، فعالیت‌های هوک‌آپ و راه‌اندازی سه حلقه چاه در سکوی SPD22 تکمیل شد و تعداد چاه‌های در مدار تولید این سکو افزایش یافت.

خبر جدید  رکود وارداتی‌ها، تداوم نوسان داخلی‌ها

وی درباره اقدام‌های انجام‌شده به‌منظور بهره‌برداری کامل و تکمیل ظرفیت سکوی SPD22 پارس جنوبی گفت: با برنامه‌ریزی و تلاش شبانه‌روزی، همه فعالیت‌های هوک‌آپ خطوط آنالوس، اکولایزینگ و فلولاین در منطقه سرچاهی برای سه حلقه چاه در مدت‌زمان ۱۰ روز به پایان رسید و نصب تجهیزات ابزار دقیق و تست و راه‌اندازی سیستم کنترل چاه‌ها بدون حضور وندور و سازنده خارجی، با استفاده از توانمندی متخصصان صنعت نفت کشور با موفقیت پایان یافت.

خبر جدید  پرداخت ۶۰ درصد از اعتبارات تخصیصی صندوق توسعه ملی به طرح‌های نیروگاهی

رئیس بخش فراساحل طرح توسعه فازهای ۲۲ تا ۲۴ پارس جنوبی تصریح کرد: با تکمیل و بهره‌برداری از این سه حلقه چاه، میزان تولید سکوی SPD22 حدود ۲۰۰ میلیون فوت مکعب افزایش یافت و ظرفیت تولید سکو به مقدار اسمی آن رسید.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری شانا، تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹، کد خبر: ۳۰۵۹۱۵، www. shana.ir

خبر جدید  زیره به کرمان بردن در شرایط حاضر خطاست!

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب