امروز: سه شنبه, ۱۶ آذر , ۱۴۰۰ - - Tuesday, 7 December , 2021
3:30:00 - پنج‌شنبه 1 ژانویه 1970
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرين وضعيت روند ساخت آزادراه تهران- شمال
آخرين وضعيت روند ساخت آزادراه تهران- شمال
خبرگزاري آريا-مدير پروژه آزادراه تهران-شمال از حفاري ۶ هزار متر و لاينينگ ۴ هزار و ۳۰۰ متر تونل شرقي البرز خبر داد و گفت: اين تونل به طول ۶ هزار و ۴۰۰ متر به عنوان بزرگترين تونل راهي کشور با پيشرفت فيزيکي ۵۹٫۵ درصد توسط دو پيمانکار ايراني در حال احداث است.به گزارش خبرگزاري آريا […]

آخرين وضعيت روند ساخت آزادراه تهران- شمال

خبرگزاري آريا-مدير پروژه آزادراه تهران-شمال از حفاري ۶ هزار متر و لاينينگ ۴ هزار و ۳۰۰ متر تونل شرقي البرز خبر داد و گفت: اين تونل به طول ۶ هزار و ۴۰۰ متر به عنوان بزرگترين تونل راهي کشور با پيشرفت فيزيکي ۵۹٫۵ درصد توسط دو پيمانکار ايراني در حال احداث است.
به گزارش خبرگزاري آريا ­­به نقل از­ روابط عمومي و امور بين الملل شرکت ساخت‌و‌توسعه زيربناهاي حمل‌ونقل کشور؛­­­ سيد بهلول حسيني با ­اعلام اين خبر افزود: عمليات اجرايي منطقه دو آزادراه تهران-شمال به طول ۲۲ کيلومتر در­ اواخر خرداد­ امسال­­با حضور معاون اول رييس جمهور آغاز شد که توسط ۴ پيمانکار ايراني و در قطعات ۴ گانه در حال احداث است.
حسيني ضمن تاکيد بر حجم سنگين عمليات اجرايي در اين منطقه اظهار داشت: در منطقه دو اين آزادراه ۲۸ دستگاه پل رفت و برگشت به طول حدود ۲ هزار و ۹۰۰ و ۴۲ دستگاه تونل به طول حدود ۱۳ هزار و ۵۰۰ متر وجود دارد.
مدير پروژه آزادراه تهران-شمال پيشرفت فيزيکي منطقه دو اين آزادراه را ۲۰ درصد عنوان و افزود: عمليات اجرايي در اين منطقه با حضور ۷۲۸ نفر نيروي انساني و ۴۶۸ دستگاه ماشين آلات در حال انجام است.
وي ادامه داد: تونل البرز به طول ۶ هزار و ۴۰۰ متر در منطقه دو اين آزادراه قرار دارد که عمليات اجرايي آن تقريبا از سال ۹۰ توسط دو پيمانکار ايراني و با پيشرفت فيزيکي ۵۹٫۵ درصد در حال انجام است که تا کنون حفاري ۶ هزار متر و لاينينگ ۴ هزار و ۳۰۰ متر بخش شرقي آن انجام شده است.حفاري تونل غربي البرز نيز مقرر شده تا با استفاده از دستگاه مکانيزه (TBM) صورت گيرد.
حسيني­ گفت: تونل البرز بزرگترين تونل راهي کشور است که عمليات اجرايي آن با حضور ۴۲۷ نيروي انساني و ۱۳۰ دستگاه ماشين آلات در حال انجام است.

خبر جدید  مدیرکل جدید دفتر سرمایه‌گذاری و اقتصاد حمل‌و‌نقل راه‌آهن معرفی شد
0/5 (0 نقد و بررسی)

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب